Gucci kompletuje svoji vinnou edici! Parfémy Gucci Guilty se poprvé objevily zhruba před rokem a nyní se jim dostává první “coververze”, jež nese podtitul Black. Nová černá vina od Gucci je tak zas o něco koženější než její mateřský základ. Orientální směs totiž obsahuje bázi v podobě ambry a pačuli, na níž se navazuje koriandr, levandule, neroli a cedrové dřevo.

Gucci Guilty Black

Flakony byly navrženy jako ztělesněné tajemství. Černé lakované sklo se zeleným motivem výborně doplňuje vizuál kampaně, ve které se opět objevuje hollywoodský herec Chris Evans. Vůni doprovází i krátký propagační snímek, s nímž fanoušek stylu Gucci naplno pronikne tam, kam jej chce kreativní ředitelka domu Frida Giannini pomocí nové edice parfému zavést. “Charaktery, které jsou v parfému vyjádřeny, jsou jakousi verzí nás samotných, které si však si ujmuly svoje vlastní právo na život,” vysvětluje Frida.

Autorem videa se stal komiksový tvůrce Frank Miller, který pár minutám propůjčil svůj nezaměnitelný styl. I proto má divák pocit, že se s černou Gucci vinou opět na chvilku nachází ve svůdném Sin City, kde jsou hříchy doprovázené písněmi od Depeche Mode. Gucci Guilty Black je vůně nezkrotnosti, nepředvídatelnosti, instinktů a nebezpečí. Je tím pádem určen všem mužům, kteří rádi porušují pravidla.