V Londýně si mladé (nejen) módní talenty hýčkají. A tak i když duo Agi & Sam nepatří mezi ty největší, dostalo se jim příležitosti, o které se mnohým jen sní: navrhnout svoji vlastní limitovanou kolekci pro značku Topman. Ta tímto projektem navazuje na řadu spoluprací s předními britskými návrháři, jen je doplňuje o mladé tváře.

Agi & Sam pro Topman

Agi & Sam si svými módními statementy na London Collections: Men vydobili místo mezi takzvanými emerging designers neboli vycházejícími hvězdami britské scény. Jejich styl má zcela jasný rukopis, který píšou nelimitovanými možnostmi potisků a smyslem pro humor, avšak bez dávky prvoplánového hipsterství, které by je zařadilo mezi průměr.

Kolekce pro Topman, jež bude v obchodech k dostání od 4. června, byla inspirována vším typickým pro Británii – ať už minulý rok, nebo minulou dekádu. Celá řada totiž vychází z fotbalového oblečení oblíbeného v londýnském East Endu (a v jiných pologhettech), kde se mimochodem odehrávaly i poslední Olympijské hry. V jarní edici tak krom klasické krejčoviny v moderním hávu najdeme dva fotbalové dresy fiktivního teamu „The Owls“, tedy sovy, která je pro Agiho a Sama typickým zvířetem.