Designblok Talent Cards 2013
4.4 (87.69%) 13 hlasů

Staří přednost mají, ale mládí vpřed! Nejspíše takovým či podobným heslem se řídí mnoho současných iniciativ, které ve světě dávají prostor, čas (ale méně často už peníze) mladým lidem, aby už na začátku své snad plodné kariéry ukázali, co v nich vlastně je. Takovéto projekty existují samozřejmě i v České republice a jeden z nich vyhlašuje i týden designu a módy Designblok.

Designblok Talent Cards 2013

Talentová soutěž Talent Cards je, podobně jako Designblok, rozdělena na dvě části: produktový design + šperk a móda. Do obou kategorií se může přihlásit každý kreativec do 26 let, který je v kalendářním roce 2013 studentem vysoké školy se zaměřením design či umění. Odborná porota vybere ze všech přihlášených 3 a 3 vítěze, kteří budou v případě designu a šperku odměněni výstavní plochou v Openstudiu Designbloku, nebo v případě módy společnou přehlídku v kostele Sv. Šimona a Judy v Praze. Již 15. ročník Designbloku se bude tentokrát konat od 7. do 13. října 2013.

Pokud si myslíte, že vaše práce je stejně dobrá, či dokonce lepší než minulých vítězů talentových karet Moniky Krobové, Elišky Kuchtové, Janjy Prokić a mnoha dalších, zasílejte směle svá portfolia!