Tradiční italská značka založená roku 1966 představuje vůni, která vyjadřuje individualitu a sebevědomí. Bottega Veneta je známá svým mistrovstvím ve zpracování kůže, nicméně to není jediná oblast, ve které vyniká.

Novou vůni si představuje jako cestu na sever od Benátek. Nacházíte se v italských Dolomitech na statku, jenž poskytuje venkovské útočiště od reality. Interiér je obložen dřevem, místností proudí svěží horský vzduch a na rustikálních dřevěných lavicích sedí muž dopřávající si odpočinek po náročném dni a před nadcházejícím horským výstupem. Tato vize spojuje drsnou smyslnost a jemný intelekt, vše v dokonalé harmonii této jedinečné vůně.

Bottega Veneta Pour Homme

Vůně Bottega Veneta Pour Homme je vyrobena ze vzácných a velice ušlechtilých materiálů jakými jsou labdanum, jedle balzámová, bergamot, kůže a jamajské koření. Struktura vůně je zcela jedinečná, složky se dokonale doplňují a vytvářejí nezapomenutelné, mistrovské dílo. Nejde však pouze o osobitou vůni, nýbrž i o flakón, který je sofistikovaný a klasický. Zaoblené křivky nádherně padnou do ruky, kouřové stínování dodá na tajemnosti a motiv proplétané kůže na dně, tak charakteristické pro značku Bottega Veneta, je dokonalou tečkou na tomto bezchybném flakónu.  Hrdlo je převázáno koženou stuhou a vše vyvažuje platinové logo.