adidas alphaedge 4D Ftwr White/ Silver Metalic/ Core Black EUR 46

7 990 

Kvalitní adidas alphaedge 4D Ftwr White/ Silver Metalic/ Core Black EUR 46 za skvělou cenu 7990 Kč. Nákupem značky adidas Performance rozhodně neprohloupíte a budete vypadat stylově. Limitovaná edice zboží adidas alphaedge 4D Ftwr White/ Silver Metalic/ Core Black EUR 46 za akční cenu 7990 Kč.

Katalogové číslo: 4062056068232 Kategorie:

Popis

Popis

. adidas alphaedge 4D Ftwr White/ Silver Metalic/ Core Black EUR 46 koupíte za 7990 Kč.

adidas alphaedge 4D Ftwr White/ Silver Metalic/ Core Black EUR 46

adidas alphaedge 4D Ftwr White/ Silver Metalic/ Core Black EUR 46. Neváhejte a nakupte adidas alphaedge 4D Ftwr White/ Silver Metalic/ Core Black EUR 46, dokud máme zboží skladem. U nás se zboží dlouho neohřeje. Podívejte se na další produkty z kategorie Pánské tenisky a boty.

Koupit za akční cenu 7990 Kč

Doplňující informace

Další informace

barva

Brand

Brand

adidas Performance

Značka adidas Performance přináší to nejlepší pro sportovce. To je zároveň i motto zakladatele značky adidas Adolfa Dasslera. Funkční sportovní obuv a oblečení špičkové kvality pomáhá sportovcům dosahovat stoprocentních výkonů. Díky patentům jako je Boost nebo Climalite® jim poskytují maximální komfort. Produkty značky adidas Performance doslova lámou rekordy a určují nové trendy. Každým dnem pomáhají vrcholovým i rekreačním sportovcům podávat lepší výkony.