adidas Futurepacer Cloud White/ Cloud White/ Cloud White EUR 44

2 874 

Kvalitní adidas Futurepacer Cloud White/ Cloud White/ Cloud White EUR 44 za skvělou cenu 2874 Kč. Nákupem značky adidas Originals rozhodně neprohloupíte a budete vypadat stylově. Limitovaná edice zboží adidas Futurepacer Cloud White/ Cloud White/ Cloud White EUR 44 za akční cenu 2874 Kč.

Katalogové číslo: 4060509471660 Kategorie:

Popis

Popis

. adidas Futurepacer Cloud White/ Cloud White/ Cloud White EUR 44 koupíte za 2874 Kč.

adidas Futurepacer Cloud White/ Cloud White/ Cloud White EUR 44

adidas Futurepacer Cloud White/ Cloud White/ Cloud White EUR 44. Neváhejte a nakupte adidas Futurepacer Cloud White/ Cloud White/ Cloud White EUR 44, dokud máme zboží skladem. U nás se zboží dlouho neohřeje. Podívejte se na další produkty z kategorie Pánské tenisky a boty.

Koupit za akční cenu 2874 Kč

Doplňující informace

Další informace

barva

Brand

Brand

adidas Originals

V bohatém portfoliu značky Adidas najdeme neustále novinky ze světa sportovní obuvi i módy, které jsou ruku v ruce s aktuálními módními trendy. Do nich také aplikují inovované technologie. Na značku Adidas nedají dopustit známí vrcholoví sportovci světového formátu. Zajímavá je nová módní kolekce Adidas Originals! Má vám opravdu co nabídnout. Sportovní obuv a oblečení Adidas leží na pomyslné špičce ledovce v daném sortimentu. Vsaďte na kvalitu z ověřených zdrojů. Originál je jen jeden.