adidas Gazelle “Crafted Pack” Supplier Colour/ Ftw White/ Gold Metallic EUR 40 2/3

3 056 

Kvalitní adidas Gazelle “Crafted Pack” Supplier Colour/ Ftw White/ Gold Metallic EUR 40 2/3 za skvělou cenu 3056 Kč. Nákupem značky adidas Originals rozhodně neprohloupíte a budete vypadat stylově. Limitovaná edice zboží adidas Gazelle “Crafted Pack” Supplier Colour/ Ftw White/ Gold Metallic EUR 40 2/3 za akční cenu 3056 Kč.

Katalogové číslo: 4059319845303 Kategorie:

Popis

Popis

. adidas Gazelle “Crafted Pack” Supplier Colour/ Ftw White/ Gold Metallic EUR 40 2/3 koupíte za 3056 Kč.

adidas Gazelle “Crafted Pack” Supplier Colour/ Ftw White/ Gold Metallic EUR 40 2/3

adidas Gazelle “Crafted Pack” Supplier Colour/ Ftw White/ Gold Metallic EUR 40 2/3. Neváhejte a nakupte adidas Gazelle “Crafted Pack” Supplier Colour/ Ftw White/ Gold Metallic EUR 40 2/3, dokud máme zboží skladem. U nás se zboží dlouho neohřeje. Podívejte se na další produkty z kategorie Pánské tenisky a boty.

Koupit za akční cenu 3056 Kč

Doplňující informace

Další informace

barva

Brand

Brand

adidas Originals

V bohatém portfoliu značky Adidas najdeme neustále novinky ze světa sportovní obuvi i módy, které jsou ruku v ruce s aktuálními módními trendy. Do nich také aplikují inovované technologie. Na značku Adidas nedají dopustit známí vrcholoví sportovci světového formátu. Zajímavá je nová módní kolekce Adidas Originals! Má vám opravdu co nabídnout. Sportovní obuv a oblečení Adidas leží na pomyslné špičce ledovce v daném sortimentu. Vsaďte na kvalitu z ověřených zdrojů. Originál je jen jeden.