adidas Kiellor Xtra W Collegiate Navy/ Collegiate Navy/ Grey One EUR 38

3 690 

Kvalitní adidas Kiellor Xtra W Collegiate Navy/ Collegiate Navy/ Grey One EUR 38 za skvělou cenu 3690 Kč. Nákupem značky adidas Originals rozhodně neprohloupíte a budete vypadat stylově. Limitovaná edice zboží adidas Kiellor Xtra W Collegiate Navy/ Collegiate Navy/ Grey One EUR 38 za akční cenu 3690 Kč.

Katalogové číslo: 4060512987264 Kategorie:

Popis

Popis

. adidas Kiellor Xtra W Collegiate Navy/ Collegiate Navy/ Grey One EUR 38 koupíte za 3690 Kč.

adidas Kiellor Xtra W Collegiate Navy/ Collegiate Navy/ Grey One EUR 38

adidas Kiellor Xtra W Collegiate Navy/ Collegiate Navy/ Grey One EUR 38. Neváhejte a nakupte adidas Kiellor Xtra W Collegiate Navy/ Collegiate Navy/ Grey One EUR 38, dokud máme zboží skladem. U nás se zboží dlouho neohřeje. Podívejte se na další produkty z kategorie Dámské tenisky a boty.

Koupit za akční cenu 3690 Kč

Doplňující informace

Další informace

barva

Brand

Brand

adidas Originals

V bohatém portfoliu značky Adidas najdeme neustále novinky ze světa sportovní obuvi i módy, které jsou ruku v ruce s aktuálními módními trendy. Do nich také aplikují inovované technologie. Na značku Adidas nedají dopustit známí vrcholoví sportovci světového formátu. Zajímavá je nová módní kolekce Adidas Originals! Má vám opravdu co nabídnout. Sportovní obuv a oblečení Adidas leží na pomyslné špičce ledovce v daném sortimentu. Vsaďte na kvalitu z ověřených zdrojů. Originál je jen jeden.