adidas Nite Jogger Silver Mate/ Light Solid Green/ Core Black EUR 48

2 952 

Kvalitní adidas Nite Jogger Silver Mate/ Light Solid Green/ Core Black EUR 48 za skvělou cenu 2952 Kč. Nákupem značky adidas Originals rozhodně neprohloupíte a budete vypadat stylově. Limitovaná edice zboží adidas Nite Jogger Silver Mate/ Light Solid Green/ Core Black EUR 48 za akční cenu 2952 Kč.

Katalogové číslo: 4061616229236 Kategorie:

Popis

Popis

. adidas Nite Jogger Silver Mate/ Light Solid Green/ Core Black EUR 48 koupíte za 2952 Kč.

adidas Nite Jogger Silver Mate/ Light Solid Green/ Core Black EUR 48

adidas Nite Jogger Silver Mate/ Light Solid Green/ Core Black EUR 48. Neváhejte a nakupte adidas Nite Jogger Silver Mate/ Light Solid Green/ Core Black EUR 48, dokud máme zboží skladem. U nás se zboží dlouho neohřeje. Podívejte se na další produkty z kategorie Pánské tenisky a boty.

Koupit za akční cenu 2952 Kč

Doplňující informace

Další informace

barva

Brand

Brand

adidas Originals

V bohatém portfoliu značky Adidas najdeme neustále novinky ze světa sportovní obuvi i módy, které jsou ruku v ruce s aktuálními módními trendy. Do nich také aplikují inovované technologie. Na značku Adidas nedají dopustit známí vrcholoví sportovci světového formátu. Zajímavá je nová módní kolekce Adidas Originals! Má vám opravdu co nabídnout. Sportovní obuv a oblečení Adidas leží na pomyslné špičce ledovce v daném sortimentu. Vsaďte na kvalitu z ověřených zdrojů. Originál je jen jeden.