adidas PulseBOOST HD Winter W Collegiate Navy/ Ftw White/ Shock Pink EUR 40 2/3

2 952 

Kvalitní adidas PulseBOOST HD Winter W Collegiate Navy/ Ftw White/ Shock Pink EUR 40 2/3 za skvělou cenu 2952 Kč. Nákupem značky adidas Performance rozhodně neprohloupíte a budete vypadat stylově. Limitovaná edice zboží adidas PulseBOOST HD Winter W Collegiate Navy/ Ftw White/ Shock Pink EUR 40 2/3 za akční cenu 2952 Kč.

Katalogové číslo: 4061624894389 Kategorie:

Popis

Popis

. adidas PulseBOOST HD Winter W Collegiate Navy/ Ftw White/ Shock Pink EUR 40 2/3 koupíte za 2952 Kč.

adidas PulseBOOST HD Winter W Collegiate Navy/ Ftw White/ Shock Pink EUR 40 2/3

adidas PulseBOOST HD Winter W Collegiate Navy/ Ftw White/ Shock Pink EUR 40 2/3. Neváhejte a nakupte adidas PulseBOOST HD Winter W Collegiate Navy/ Ftw White/ Shock Pink EUR 40 2/3, dokud máme zboží skladem. U nás se zboží dlouho neohřeje. Podívejte se na další produkty z kategorie Dámské tenisky a boty.

Koupit za akční cenu 2952 Kč

Doplňující informace

Další informace

barva

Brand

Brand

adidas Performance

Značka adidas Performance přináší to nejlepší pro sportovce. To je zároveň i motto zakladatele značky adidas Adolfa Dasslera. Funkční sportovní obuv a oblečení špičkové kvality pomáhá sportovcům dosahovat stoprocentních výkonů. Díky patentům jako je Boost nebo Climalite® jim poskytují maximální komfort. Produkty značky adidas Performance doslova lámou rekordy a určují nové trendy. Každým dnem pomáhají vrcholovým i rekreačním sportovcům podávat lepší výkony.