adidas SC Premiere Core Black/ Core Black/ Light Brown EUR 44

2 990 

Kvalitní adidas SC Premiere Core Black/ Core Black/ Light Brown EUR 44 za skvělou cenu 2990 Kč. Nákupem značky adidas Originals rozhodně neprohloupíte a budete vypadat stylově. Limitovaná edice zboží adidas SC Premiere Core Black/ Core Black/ Light Brown EUR 44 za akční cenu 2990 Kč.

Katalogové číslo: 4061616285331 Kategorie:

Popis

Popis

. adidas SC Premiere Core Black/ Core Black/ Light Brown EUR 44 koupíte za 2990 Kč.

adidas SC Premiere Core Black/ Core Black/ Light Brown EUR 44

adidas SC Premiere Core Black/ Core Black/ Light Brown EUR 44. Neváhejte a nakupte adidas SC Premiere Core Black/ Core Black/ Light Brown EUR 44, dokud máme zboží skladem. U nás se zboží dlouho neohřeje. Podívejte se na další produkty z kategorie Pánské tenisky a boty.

Koupit za akční cenu 2990 Kč

Doplňující informace

Další informace

barva

Brand

Brand

adidas Originals

V bohatém portfoliu značky Adidas najdeme neustále novinky ze světa sportovní obuvi i módy, které jsou ruku v ruce s aktuálními módními trendy. Do nich také aplikují inovované technologie. Na značku Adidas nedají dopustit známí vrcholoví sportovci světového formátu. Zajímavá je nová módní kolekce Adidas Originals! Má vám opravdu co nabídnout. Sportovní obuv a oblečení Adidas leží na pomyslné špičce ledovce v daném sortimentu. Vsaďte na kvalitu z ověřených zdrojů. Originál je jen jeden.