adidas Sobakov BOOST Collegiate Navy/ Collegiate Navy/ Silver Mate EUR 46 2/3

3 592 

Kvalitní adidas Sobakov BOOST Collegiate Navy/ Collegiate Navy/ Silver Mate EUR 46 2/3 za skvělou cenu 3592 Kč. Nákupem značky adidas Originals rozhodně neprohloupíte a budete vypadat stylově. Limitovaná edice zboží adidas Sobakov BOOST Collegiate Navy/ Collegiate Navy/ Silver Mate EUR 46 2/3 za akční cenu 3592 Kč.

Katalogové číslo: 4061616354853 Kategorie:

Popis

Popis

. adidas Sobakov BOOST Collegiate Navy/ Collegiate Navy/ Silver Mate EUR 46 2/3 koupíte za 3592 Kč.

adidas Sobakov BOOST Collegiate Navy/ Collegiate Navy/ Silver Mate EUR 46 2/3

adidas Sobakov BOOST Collegiate Navy/ Collegiate Navy/ Silver Mate EUR 46 2/3. Neváhejte a nakupte adidas Sobakov BOOST Collegiate Navy/ Collegiate Navy/ Silver Mate EUR 46 2/3, dokud máme zboží skladem. U nás se zboží dlouho neohřeje. Podívejte se na další produkty z kategorie Pánské tenisky a boty.

Koupit za akční cenu 3592 Kč

Doplňující informace

Další informace

barva

Brand

Brand

adidas Originals

V bohatém portfoliu značky Adidas najdeme neustále novinky ze světa sportovní obuvi i módy, které jsou ruku v ruce s aktuálními módními trendy. Do nich také aplikují inovované technologie. Na značku Adidas nedají dopustit známí vrcholoví sportovci světového formátu. Zajímavá je nová módní kolekce Adidas Originals! Má vám opravdu co nabídnout. Sportovní obuv a oblečení Adidas leží na pomyslné špičce ledovce v daném sortimentu. Vsaďte na kvalitu z ověřených zdrojů. Originál je jen jeden.