adidas Terrex Free Hiker GTX Legend Blue/ Core Black/ Raw Desert EUR 48

5 890 

Kvalitní adidas Terrex Free Hiker GTX Legend Blue/ Core Black/ Raw Desert EUR 48 za skvělou cenu 5890 Kč. Nákupem značky adidas Performance rozhodně neprohloupíte a budete vypadat stylově. Limitovaná edice zboží adidas Terrex Free Hiker GTX Legend Blue/ Core Black/ Raw Desert EUR 48 za akční cenu 5890 Kč.

Katalogové číslo: 4062053204596 Kategorie:

Popis

Popis

. adidas Terrex Free Hiker GTX Legend Blue/ Core Black/ Raw Desert EUR 48 koupíte za 5890 Kč.

adidas Terrex Free Hiker GTX Legend Blue/ Core Black/ Raw Desert EUR 48

adidas Terrex Free Hiker GTX Legend Blue/ Core Black/ Raw Desert EUR 48. Neváhejte a nakupte adidas Terrex Free Hiker GTX Legend Blue/ Core Black/ Raw Desert EUR 48, dokud máme zboží skladem. U nás se zboží dlouho neohřeje. Podívejte se na další produkty z kategorie Pánské tenisky a boty.

Koupit za akční cenu 5890 Kč

Doplňující informace

Další informace

barva

Brand

Brand

adidas Performance

Značka adidas Performance přináší to nejlepší pro sportovce. To je zároveň i motto zakladatele značky adidas Adolfa Dasslera. Funkční sportovní obuv a oblečení špičkové kvality pomáhá sportovcům dosahovat stoprocentních výkonů. Díky patentům jako je Boost nebo Climalite® jim poskytují maximální komfort. Produkty značky adidas Performance doslova lámou rekordy a určují nové trendy. Každým dnem pomáhají vrcholovým i rekreačním sportovcům podávat lepší výkony.