adidas Ultraboost W Core Black/ Core Black/ Core Black EUR 40

4 890 

Kvalitní adidas Ultraboost W Core Black/ Core Black/ Core Black EUR 40 za skvělou cenu 4890 Kč. Nákupem značky adidas Performance rozhodně neprohloupíte a budete vypadat stylově. Limitovaná edice zboží adidas Ultraboost W Core Black/ Core Black/ Core Black EUR 40 za akční cenu 4890 Kč.

Katalogové číslo: 4059323022943 Kategorie:

Popis

Popis

. adidas Ultraboost W Core Black/ Core Black/ Core Black EUR 40 koupíte za 4890 Kč.

adidas Ultraboost W Core Black/ Core Black/ Core Black EUR 40

adidas Ultraboost W Core Black/ Core Black/ Core Black EUR 40. Neváhejte a nakupte adidas Ultraboost W Core Black/ Core Black/ Core Black EUR 40, dokud máme zboží skladem. U nás se zboží dlouho neohřeje. Podívejte se na další produkty z kategorie Dámské tenisky a boty.

Koupit za akční cenu 4890 Kč

Doplňující informace

Další informace

barva

Brand

Brand

adidas Performance

Značka adidas Performance přináší to nejlepší pro sportovce. To je zároveň i motto zakladatele značky adidas Adolfa Dasslera. Funkční sportovní obuv a oblečení špičkové kvality pomáhá sportovcům dosahovat stoprocentních výkonů. Díky patentům jako je Boost nebo Climalite® jim poskytují maximální komfort. Produkty značky adidas Performance doslova lámou rekordy a určují nové trendy. Každým dnem pomáhají vrcholovým i rekreačním sportovcům podávat lepší výkony.