adidas x Missoni Ultraboost CLIMA Ftwr White/ Shock Cyan/ Active Red EUR 40 2/3

3 245 

Kvalitní adidas x Missoni Ultraboost CLIMA Ftwr White/ Shock Cyan/ Active Red EUR 40 2/3 za skvělou cenu 3245 Kč. Nákupem značky adidas Performance rozhodně neprohloupíte a budete vypadat stylově. Limitovaná edice zboží adidas x Missoni Ultraboost CLIMA Ftwr White/ Shock Cyan/ Active Red EUR 40 2/3 za akční cenu 3245 Kč.

Katalogové číslo: 4060509343820 Kategorie:

Popis

Popis

. adidas x Missoni Ultraboost CLIMA Ftwr White/ Shock Cyan/ Active Red EUR 40 2/3 koupíte za 3245 Kč.

adidas x Missoni Ultraboost CLIMA Ftwr White/ Shock Cyan/ Active Red EUR 40 2/3

adidas x Missoni Ultraboost CLIMA Ftwr White/ Shock Cyan/ Active Red EUR 40 2/3. Neváhejte a nakupte adidas x Missoni Ultraboost CLIMA Ftwr White/ Shock Cyan/ Active Red EUR 40 2/3, dokud máme zboží skladem. U nás se zboží dlouho neohřeje. Podívejte se na další produkty z kategorie Pánské tenisky a boty.

Koupit za akční cenu 3245 Kč

Doplňující informace

Další informace

barva

Brand

Brand

adidas Performance

Značka adidas Performance přináší to nejlepší pro sportovce. To je zároveň i motto zakladatele značky adidas Adolfa Dasslera. Funkční sportovní obuv a oblečení špičkové kvality pomáhá sportovcům dosahovat stoprocentních výkonů. Díky patentům jako je Boost nebo Climalite® jim poskytují maximální komfort. Produkty značky adidas Performance doslova lámou rekordy a určují nové trendy. Každým dnem pomáhají vrcholovým i rekreačním sportovcům podávat lepší výkony.