adidas x Stella McCartney PulseBOOST HD Core White/ Cream White/ White EUR 40

3 352 

Kvalitní adidas x Stella McCartney PulseBOOST HD Core White/ Cream White/ White EUR 40 za skvělou cenu 3352 Kč. Nákupem značky adidas Performance rozhodně neprohloupíte a budete vypadat stylově. Limitovaná edice zboží adidas x Stella McCartney PulseBOOST HD Core White/ Cream White/ White EUR 40 za akční cenu 3352 Kč.

Katalogové číslo: 4061617270145 Kategorie:

Popis

Popis

. adidas x Stella McCartney PulseBOOST HD Core White/ Cream White/ White EUR 40 koupíte za 3352 Kč.

adidas x Stella McCartney PulseBOOST HD Core White/ Cream White/ White EUR 40

adidas x Stella McCartney PulseBOOST HD Core White/ Cream White/ White EUR 40. Neváhejte a nakupte adidas x Stella McCartney PulseBOOST HD Core White/ Cream White/ White EUR 40, dokud máme zboží skladem. U nás se zboží dlouho neohřeje. Podívejte se na další produkty z kategorie Dámské tenisky a boty.

Koupit za akční cenu 3352 Kč

Doplňující informace

Další informace

barva

Brand

Brand

adidas Performance

Značka adidas Performance přináší to nejlepší pro sportovce. To je zároveň i motto zakladatele značky adidas Adolfa Dasslera. Funkční sportovní obuv a oblečení špičkové kvality pomáhá sportovcům dosahovat stoprocentních výkonů. Díky patentům jako je Boost nebo Climalite® jim poskytují maximální komfort. Produkty značky adidas Performance doslova lámou rekordy a určují nové trendy. Každým dnem pomáhají vrcholovým i rekreačním sportovcům podávat lepší výkony.