adidas x White Mountaineering Nite Jogger Core Black/ Grey Four/ Legend Earth EUR 43 1/3

3 750 

Kvalitní adidas x White Mountaineering Nite Jogger Core Black/ Grey Four/ Legend Earth EUR 43 1/3 za skvělou cenu 3750 Kč. Nákupem značky adidas Originals rozhodně neprohloupíte a budete vypadat stylově. Limitovaná edice zboží adidas x White Mountaineering Nite Jogger Core Black/ Grey Four/ Legend Earth EUR 43 1/3 za akční cenu 3750 Kč.

Katalogové číslo: 4060512110235 Kategorie:

Popis

Popis

. adidas x White Mountaineering Nite Jogger Core Black/ Grey Four/ Legend Earth EUR 43 1/3 koupíte za 3750 Kč.

adidas x White Mountaineering Nite Jogger Core Black/ Grey Four/ Legend Earth EUR 43 1/3

adidas x White Mountaineering Nite Jogger Core Black/ Grey Four/ Legend Earth EUR 43 1/3. Neváhejte a nakupte adidas x White Mountaineering Nite Jogger Core Black/ Grey Four/ Legend Earth EUR 43 1/3, dokud máme zboží skladem. U nás se zboží dlouho neohřeje. Podívejte se na další produkty z kategorie Pánské tenisky a boty.

Koupit za akční cenu 3750 Kč

Doplňující informace

Další informace

barva

Brand

Brand

adidas Originals

V bohatém portfoliu značky Adidas najdeme neustále novinky ze světa sportovní obuvi i módy, které jsou ruku v ruce s aktuálními módními trendy. Do nich také aplikují inovované technologie. Na značku Adidas nedají dopustit známí vrcholoví sportovci světového formátu. Zajímavá je nová módní kolekce Adidas Originals! Má vám opravdu co nabídnout. Sportovní obuv a oblečení Adidas leží na pomyslné špičce ledovce v daném sortimentu. Vsaďte na kvalitu z ověřených zdrojů. Originál je jen jeden.