adidas ZX Torsion Sesame/ Core Black/ Simple Brown EUR 46

3 890 

Kvalitní adidas ZX Torsion Sesame/ Core Black/ Simple Brown EUR 46 za skvělou cenu 3890 Kč. Nákupem značky adidas Originals rozhodně neprohloupíte a budete vypadat stylově. Limitovaná edice zboží adidas ZX Torsion Sesame/ Core Black/ Simple Brown EUR 46 za akční cenu 3890 Kč.

Katalogové číslo: 4061624472419 Kategorie:

Popis

Popis

. adidas ZX Torsion Sesame/ Core Black/ Simple Brown EUR 46 koupíte za 3890 Kč.

adidas ZX Torsion Sesame/ Core Black/ Simple Brown EUR 46

adidas ZX Torsion Sesame/ Core Black/ Simple Brown EUR 46. Neváhejte a nakupte adidas ZX Torsion Sesame/ Core Black/ Simple Brown EUR 46, dokud máme zboží skladem. U nás se zboží dlouho neohřeje. Podívejte se na další produkty z kategorie Pánské tenisky a boty.

Koupit za akční cenu 3890 Kč

Doplňující informace

Další informace

barva

Brand

Brand

adidas Originals

V bohatém portfoliu značky Adidas najdeme neustále novinky ze světa sportovní obuvi i módy, které jsou ruku v ruce s aktuálními módními trendy. Do nich také aplikují inovované technologie. Na značku Adidas nedají dopustit známí vrcholoví sportovci světového formátu. Zajímavá je nová módní kolekce Adidas Originals! Má vám opravdu co nabídnout. Sportovní obuv a oblečení Adidas leží na pomyslné špičce ledovce v daném sortimentu. Vsaďte na kvalitu z ověřených zdrojů. Originál je jen jeden.