Brands:Eastpak

Eastpak x Raf Simons Padded Loop Bag Burgundy/ Orange 30 litrů

3 414 

Kvalitní Eastpak x Raf Simons Padded Loop Bag Burgundy/ Orange 30 litrů za skvělou cenu 3414 Kč. Nákupem značky EASTPAK rozhodně neprohloupíte a budete vypadat stylově. Limitovaná edice zboží Eastpak x Raf Simons Padded Loop Bag Burgundy/ Orange 30 litrů za akční cenu 3414 Kč.

Katalogové číslo: 5400879122639 Kategorie:

Popis

Popis

. Eastpak x Raf Simons Padded Loop Bag Burgundy/ Orange 30 litrů koupíte za 3414 Kč.

Eastpak x Raf Simons Padded Loop Bag Burgundy/ Orange 30 litrů

Eastpak x Raf Simons Padded Loop Bag Burgundy/ Orange 30 litrů. Neváhejte a nakupte Eastpak x Raf Simons Padded Loop Bag Burgundy/ Orange 30 litrů, dokud máme zboží skladem. U nás se zboží dlouho neohřeje. Podívejte se na další produkty z kategorie Batohy.

Koupit za akční cenu 3414 Kč

Doplňující informace

Další informace

barva

Brand

Brand

Eastpak

Zajímavá značka Eastpak vyrábí praktická a vkusná zavazadla, která nás přímo vybízejí k cestování a neustálému aktivnímu pohybu. Z původní velmi malé manufaktury šijící zejména praktické i vysoce funkční vaky a batohy pro americkou armádu se stala přední lifestylovou značkou určenou pro ty, kteří žijí na plno, poctivě pracují a rádi se baví nejen ve městech. Velký důraz klade na kvalitu svých batohů a zavazadel Eastpak i v dnešní době, kdy vyrábí velmi stylové a zároveň funkční batohy, tašky, turistické vybavení a super doplňky, které vám dovolí užívat si město, přírodu i divočinu zcela naplno.