Brands:Eastpak

Eastpak x White Mountaineering Pak'r Backpack Dark 25,5 litru

4 412 

Kvalitní Eastpak x White Mountaineering Pak'r Backpack Dark 25,5 litru za skvělou cenu 4412 Kč. Nákupem značky EASTPAK rozhodně neprohloupíte a budete vypadat stylově. Limitovaná edice zboží Eastpak x White Mountaineering Pak'r Backpack Dark 25,5 litru za akční cenu 4412 Kč.

Katalogové číslo: 5400879122561 Kategorie:

Popis

Popis

. Eastpak x White Mountaineering Pak'r Backpack Dark 25,5 litru koupíte za 4412 Kč.

Eastpak x White Mountaineering Pak'r Backpack Dark 25,5 litru

Eastpak x White Mountaineering Pak'r Backpack Dark 25,5 litru. Neváhejte a nakupte Eastpak x White Mountaineering Pak'r Backpack Dark 25,5 litru, dokud máme zboží skladem. U nás se zboží dlouho neohřeje. Podívejte se na další produkty z kategorie Batohy.

Koupit za akční cenu 4412 Kč

Doplňující informace

Další informace

barva

Brand

Brand

Eastpak

Zajímavá značka Eastpak vyrábí praktická a vkusná zavazadla, která nás přímo vybízejí k cestování a neustálému aktivnímu pohybu. Z původní velmi malé manufaktury šijící zejména praktické i vysoce funkční vaky a batohy pro americkou armádu se stala přední lifestylovou značkou určenou pro ty, kteří žijí na plno, poctivě pracují a rádi se baví nejen ve městech. Velký důraz klade na kvalitu svých batohů a zavazadel Eastpak i v dnešní době, kdy vyrábí velmi stylové a zároveň funkční batohy, tašky, turistické vybavení a super doplňky, které vám dovolí užívat si město, přírodu i divočinu zcela naplno.