Brands:KangaROOS

Footshop x KangaROOS Ultimate 3 Flip EUR 47

7 390 

Kvalitní Footshop x KangaROOS Ultimate 3 Flip EUR 47 za skvělou cenu 7390 Kč. Nákupem značky KangaROOS rozhodně neprohloupíte a budete vypadat stylově. Limitovaná edice zboží Footshop x KangaROOS Ultimate 3 Flip EUR 47 za akční cenu 7390 Kč.

Katalogové číslo: 4061578441110 Kategorie:

Popis

Popis

Footshop x KangaROOS Ultimate 3 Flip
Footshop si k pátému výročí otevření pražského obchodu nadělil další vlastní kolekci tenisek. Už podruhé spojil síly s německou značkou KangaROOS, a už podruhé nejde jen o obyčejnou siluetu tenisky. Silueta a její nová colorway je kromě historické Prahy inspirována také prvním obchodem Footshopu.Ručně vyrobené boty tentokrát doplňují výrazné kožené prvky v hnědé barvě, aby dodaly botě prémiový vzhled. Levá pata nese původní fúzní logo FTSHP KangaROOS s písmenem S, které letos nahrazuje číslovka 5, symbolizující páté výročí prvního obchodu Footshopu v Bubenské ulici. Na pravé patě nechybí grafika z Prahy, autoři ale nově zvolili motiv budovy Národního muzea s výhledem do centra od Václavského náměstí. Kromě vzhledu budovy si navíc propůjčili i všechny její barvy. Oproti první kolaboraci má letošní silueta převrácenou colorway. Barvy, které byly loni uvnitř, se nyní nacházejí na vnější části.
Více info na . Footshop x KangaROOS Ultimate 3 Flip EUR 47 koupíte za 7390 Kč.

Footshop x KangaROOS Ultimate 3 Flip EUR 47

Footshop x KangaROOS Ultimate 3 Flip EUR 47. Neváhejte a nakupte Footshop x KangaROOS Ultimate 3 Flip EUR 47, dokud máme zboží skladem. U nás se zboží dlouho neohřeje. Podívejte se na další produkty z kategorie Pánské tenisky a boty.

Koupit za akční cenu 7390 Kč

Doplňující informace

Další informace

barva

Brand

Brand

KangaROOS