Helly Hansen Salt Heritage Jacket Orange Peel XS

4 350 

Kvalitní Helly Hansen Salt Heritage Jacket Orange Peel XS za skvělou cenu 4350 Kč. Nákupem značky Helly Hansen rozhodně neprohloupíte a budete vypadat stylově. Limitovaná edice zboží Helly Hansen Salt Heritage Jacket Orange Peel XS za akční cenu 4350 Kč.

Katalogové číslo: 7040055807523 Kategorie:

Popis

Popis

. Helly Hansen Salt Heritage Jacket Orange Peel XS koupíte za 4350 Kč.

Helly Hansen Salt Heritage Jacket Orange Peel XS

Helly Hansen Salt Heritage Jacket Orange Peel XS. Neváhejte a nakupte Helly Hansen Salt Heritage Jacket Orange Peel XS, dokud máme zboží skladem. U nás se zboží dlouho neohřeje. Podívejte se na další produkty z kategorie Bundy.

Koupit za akční cenu 4350 Kč

Doplňující informace

Další informace

barva

Brand

Brand

Helly Hansen

Norská značka Helly Hansen byla založena v roce 1877. Kapitán Helly Juell Hansen se svou manželkou začali postupně inovovat výrobní postupy a použité materiály pro výrobu funkčních a voděodolných bund, plášťů, kalhot, bot a houževnatých doplňků vyrobených ze speciálního nepromokavého plátna. Zákazníky byli zejména severští námořníci a dřevorubci. Oblečení je vhodné do drsných podmínek moří, oceánů i hor pro profesionální a vrcholové sportovce. Produkty skandinávské ikony mají velký výkon, ochranu a bezpečnost určené pro vrcholové i amatérské vyznavače sportu, adrenalinu a extrémních podmínek.