Pro všechny kdo mají rádi pohyb nebo co chtějí zlepšit svou postavu a zhubnout do plavek přináší MARKS & SPENCER novou svěží kolekci sportovního oblečení.

Britští specialisté na spodní prádlo procestovali celý svět, aby mohli poznat klíčové trendy, načerpat inspiraci a navrhnout naprosto dokonalé sportovní oblečení. Oblečení pro aktivní pohyb má svá specifika. Výsledek je ohromující a vznikla tak trendy kolekce vytvořena ze speciálních funkčních materiálů, které umožní veškerý pohyb bez sebemenšího omezení, skvěle padnou a jsou příjemné.

MARKS & SPENCER

Dámské sportovní oblečení MARKS & SPENCER

Pro ženy bez ohledu na typ cvičení je nezbytná sportovní podpůrná podprsenka. Je navržena tak, aby poskytovala ideální a pohodlnou podporu. Květinový vzhled navíc dodá velmi elegantní ženský vzhled. Oblečení s dlouhým rukávem je vhodné pro cevičení a např. běhání ve chladnějším počasí. Díky speciálnímu materiálu a technologii odvádí perfektně vlhkost, rychle schne a je dostatečně prodyšné.

Legíny na cvičení

Legíny na cvičení umožňují naprosto flexibilní pohyb. Navíc materiál s přidanou technologií dokáže nejen odvést vlhkost, ale také příjemně chladí. Rychleschnoucí látka pak při pohybu poskytuje maximální pohodlí.