le coq sportif Omega Premium Black EUR 46

4 940 

Kvalitní le coq sportif Omega Premium Black EUR 46 za skvělou cenu 4940 Kč. Nákupem značky LE COQ SPORTIF rozhodně neprohloupíte a budete vypadat stylově. Limitovaná edice zboží le coq sportif Omega Premium Black EUR 46 za akční cenu 4940 Kč.

Katalogové číslo: 3606803857147 Kategorie:

Popis

Popis

. le coq sportif Omega Premium Black EUR 46 koupíte za 4940 Kč.

le coq sportif Omega Premium Black EUR 46

le coq sportif Omega Premium Black EUR 46. Neváhejte a nakupte le coq sportif Omega Premium Black EUR 46, dokud máme zboží skladem. U nás se zboží dlouho neohřeje. Podívejte se na další produkty z kategorie Pánské tenisky a boty.

Koupit za akční cenu 4940 Kč

Doplňující informace

Další informace

barva

Brand

Brand

Le Coq Sportif

Značku Le Coq Sportif v malé dílně rozjel sportovní nadšenec Emile Camuset. Se znakem kohouta na hrudi dnes chodí Diego Maradona nebo organizace jako Tour de France a ACF Fiorentina. Sportovní oblečení se specializací zejména na tenisky a značka se dostala až na špičku ve svém oboru. Kolekce jsou jednoduché, nadčasové, vysoce funkční a velmi odolné. Všechny designy podřizuje potřebám sportovců, ale jeho modely si klidně můžete vzít i do města. Nadčasovost modelů ve vysoké kvalitě vyhledávají lidé napříč světem. Vsadit na ně rozhodně stojí za to.