le coq sportif Omega W Blue Light/ Marshmallow EUR 36

4 440 

Kvalitní le coq sportif Omega W Blue Light/ Marshmallow EUR 36 za skvělou cenu 4440 Kč. Nákupem značky LE COQ SPORTIF rozhodně neprohloupíte a budete vypadat stylově. Limitovaná edice zboží le coq sportif Omega W Blue Light/ Marshmallow EUR 36 za akční cenu 4440 Kč.

Katalogové číslo: 3606803853309 Kategorie:

Popis

Popis

. le coq sportif Omega W Blue Light/ Marshmallow EUR 36 koupíte za 4440 Kč.

le coq sportif Omega W Blue Light/ Marshmallow EUR 36

le coq sportif Omega W Blue Light/ Marshmallow EUR 36. Neváhejte a nakupte le coq sportif Omega W Blue Light/ Marshmallow EUR 36, dokud máme zboží skladem. U nás se zboží dlouho neohřeje. Podívejte se na další produkty z kategorie Dámské tenisky a boty.

Koupit za akční cenu 4440 Kč

Doplňující informace

Další informace

barva

Brand

Brand

Le Coq Sportif

Značku Le Coq Sportif v malé dílně rozjel sportovní nadšenec Emile Camuset. Se znakem kohouta na hrudi dnes chodí Diego Maradona nebo organizace jako Tour de France a ACF Fiorentina. Sportovní oblečení se specializací zejména na tenisky a značka se dostala až na špičku ve svém oboru. Kolekce jsou jednoduché, nadčasové, vysoce funkční a velmi odolné. Všechny designy podřizuje potřebám sportovců, ale jeho modely si klidně můžete vzít i do města. Nadčasovost modelů ve vysoké kvalitě vyhledávají lidé napříč světem. Vsadit na ně rozhodně stojí za to.