Brands:Nike

Nike ACG React Terra Gobe Hyper Royal/ Lucid Green-Black EUR 37.5

2 650 

Kvalitní Nike ACG React Terra Gobe Hyper Royal/ Lucid Green-Black EUR 37.5 za skvělou cenu 2650 Kč. Nákupem značky Nike rozhodně neprohloupíte a budete vypadat stylově. Limitovaná edice zboží Nike ACG React Terra Gobe Hyper Royal/ Lucid Green-Black EUR 37.5 za akční cenu 2650 Kč.

Katalogové číslo: 193149331873 Kategorie:

Popis

Popis

. Nike ACG React Terra Gobe Hyper Royal/ Lucid Green-Black EUR 37.5 koupíte za 2650 Kč.

Nike ACG React Terra Gobe Hyper Royal/ Lucid Green-Black EUR 37.5

Nike ACG React Terra Gobe Hyper Royal/ Lucid Green-Black EUR 37.5. Neváhejte a nakupte Nike ACG React Terra Gobe Hyper Royal/ Lucid Green-Black EUR 37.5, dokud máme zboží skladem. U nás se zboží dlouho neohřeje. Podívejte se na další produkty z kategorie Pánské tenisky a boty.

Koupit za akční cenu 2650 Kč

Doplňující informace

Další informace

barva

Brand

Brand

Nike

Značka Nike je významnou americkou společností vyrábějící převážně sportovní obuv, oblečení, doplňky a potřeby. Má obrovské zkušenosti a celosvětovou působnost. Sídlí v americkém Oregonu a u jejího zrodu stáli atlet Philip Knight a jeho trenér Bill Bowerman. Logo bylo navrženo studentkou grafiky na portlandské univerzitě Carolyn Davidson a představuje křídlo řeckých bohů. Dnes jej zná asi každý, stejně jako produkty této firmy. Inovativní, vysoce kvalitní, funkční materiály, komfort a pohodlí při pohybu, to je jen zlomek toho, co vám může značka Nike nabídnout.