Brands:Nike

Nike ACG Zoom Terra Zaherra Aviator Grey/ Barely Volt-Vast Grey EUR 42

4 590 

Kvalitní Nike ACG Zoom Terra Zaherra Aviator Grey/ Barely Volt-Vast Grey EUR 42 za skvělou cenu 4590 Kč. Nákupem značky Nike rozhodně neprohloupíte a budete vypadat stylově. Limitovaná edice zboží Nike ACG Zoom Terra Zaherra Aviator Grey/ Barely Volt-Vast Grey EUR 42 za akční cenu 4590 Kč.

Katalogové číslo: 193654479107 Kategorie:

Popis

Popis

. Nike ACG Zoom Terra Zaherra Aviator Grey/ Barely Volt-Vast Grey EUR 42 koupíte za 4590 Kč.

Nike ACG Zoom Terra Zaherra Aviator Grey/ Barely Volt-Vast Grey EUR 42

Nike ACG Zoom Terra Zaherra Aviator Grey/ Barely Volt-Vast Grey EUR 42. Neváhejte a nakupte Nike ACG Zoom Terra Zaherra Aviator Grey/ Barely Volt-Vast Grey EUR 42, dokud máme zboží skladem. U nás se zboží dlouho neohřeje. Podívejte se na další produkty z kategorie Pánské tenisky a boty.

Koupit za akční cenu 4590 Kč

Doplňující informace

Další informace

barva

Brand

Brand

Nike

Značka Nike je významnou americkou společností vyrábějící převážně sportovní obuv, oblečení, doplňky a potřeby. Má obrovské zkušenosti a celosvětovou působnost. Sídlí v americkém Oregonu a u jejího zrodu stáli atlet Philip Knight a jeho trenér Bill Bowerman. Logo bylo navrženo studentkou grafiky na portlandské univerzitě Carolyn Davidson a představuje křídlo řeckých bohů. Dnes jej zná asi každý, stejně jako produkty této firmy. Inovativní, vysoce kvalitní, funkční materiály, komfort a pohodlí při pohybu, to je jen zlomek toho, co vám může značka Nike nabídnout.