Brands:Nike

Nike Air Force 1 '07 White/ White EUR 47

2 790 

Kvalitní Nike Air Force 1 '07 White/ White EUR 47 za skvělou cenu 2790 Kč. Nákupem značky Nike rozhodně neprohloupíte a budete vypadat stylově. Limitovaná edice zboží Nike Air Force 1 '07 White/ White EUR 47 za akční cenu 2790 Kč.

Katalogové číslo: 883412740982 Kategorie:

Popis

Popis

NIKE AIR FORCE 
Ahoj! Jsem Nike Air Force 1, jedna z nejlegendárnějších tenisek s ještě legendárnějším Swooshem na svém boku. Než si mě pořídíš, pojď o mně něco zjistit!
Moje historie 
Jsem dítě osmdesátých let. Víš, jak jsem vlastně tehdy přišla ke svému jménu? Můj stvořitel Bruce Kilgore mě pojmenoval Air Force 1 po letadle, které slouží na převoz samotnému prezidentovi Spojených států!
Kdo mě nosí ?
Nechci se nijak chvástat, ale s čistým svědomím o sobě můžu říct, že jsem docela populární teniska. I přes to, že jsem cenově dostupná, neváhají si mě obout ani světové hvězdy z různých profesí. V oblibě mě mají třeba Drake, Lebron James nebo Bella Hadid. Jsem sice poměrně robustní, ale i přes to se hodím i na sport. Třeba jestli hraješ basket, budeme si určitě rozumět.

S čím ladím?
Úplně uplé věci bych si ke mně být tebou nebrala, každopádně bránit ti v ničem nebudu. Co se týče barevných kombinací, tak tam je to čistě na tobě. Sama mám spoustu kabátů, takže si mě k sobě můžeš vzít přesně v tom, ve kterém si myslíš, že mi to sluší úplně nejvíc.
Tak tohle bylo na úvod něco o mně. Doufám, že až budu u tebe, povim ti toho ještě víc!

. Nike Air Force 1 '07 White/ White EUR 47 koupíte za 2790 Kč.

Nike Air Force 1 '07 White/ White EUR 47

Nike Air Force 1 '07 White/ White EUR 47. Neváhejte a nakupte Nike Air Force 1 '07 White/ White EUR 47, dokud máme zboží skladem. U nás se zboží dlouho neohřeje. Podívejte se na další produkty z kategorie Pánské tenisky a boty.

Koupit za akční cenu 2790 Kč

Doplňující informace

Další informace

barva

Brand

Brand

Nike

Značka Nike je významnou americkou společností vyrábějící převážně sportovní obuv, oblečení, doplňky a potřeby. Má obrovské zkušenosti a celosvětovou působnost. Sídlí v americkém Oregonu a u jejího zrodu stáli atlet Philip Knight a jeho trenér Bill Bowerman. Logo bylo navrženo studentkou grafiky na portlandské univerzitě Carolyn Davidson a představuje křídlo řeckých bohů. Dnes jej zná asi každý, stejně jako produkty této firmy. Inovativní, vysoce kvalitní, funkční materiály, komfort a pohodlí při pohybu, to je jen zlomek toho, co vám může značka Nike nabídnout.