Brands:Nike

Nike Air Ghost Racer Track Red/ Black-White-Metallic Silver EUR 47.5

2 990 

Kvalitní Nike Air Ghost Racer Track Red/ Black-White-Metallic Silver EUR 47.5 za skvělou cenu 2990 Kč. Nákupem značky Nike rozhodně neprohloupíte a budete vypadat stylově. Limitovaná edice zboží Nike Air Ghost Racer Track Red/ Black-White-Metallic Silver EUR 47.5 za akční cenu 2990 Kč.

Katalogové číslo: 193654575199 Kategorie:

Popis

Popis

. Nike Air Ghost Racer Track Red/ Black-White-Metallic Silver EUR 47.5 koupíte za 2990 Kč.

Nike Air Ghost Racer Track Red/ Black-White-Metallic Silver EUR 47.5

Nike Air Ghost Racer Track Red/ Black-White-Metallic Silver EUR 47.5. Neváhejte a nakupte Nike Air Ghost Racer Track Red/ Black-White-Metallic Silver EUR 47.5, dokud máme zboží skladem. U nás se zboží dlouho neohřeje. Podívejte se na další produkty z kategorie Pánské tenisky a boty.

Koupit za akční cenu 2990 Kč

Doplňující informace

Další informace

barva

Brand

Brand

Nike

Značka Nike je významnou americkou společností vyrábějící převážně sportovní obuv, oblečení, doplňky a potřeby. Má obrovské zkušenosti a celosvětovou působnost. Sídlí v americkém Oregonu a u jejího zrodu stáli atlet Philip Knight a jeho trenér Bill Bowerman. Logo bylo navrženo studentkou grafiky na portlandské univerzitě Carolyn Davidson a představuje křídlo řeckých bohů. Dnes jej zná asi každý, stejně jako produkty této firmy. Inovativní, vysoce kvalitní, funkční materiály, komfort a pohodlí při pohybu, to je jen zlomek toho, co vám může značka Nike nabídnout.