Brands:Nike

Nike Air Max 90 Leather True White/ True White EUR 44

3 790 

Kvalitní Nike Air Max 90 Leather True White/ True White EUR 44 za skvělou cenu 3790 Kč. Nákupem značky Nike rozhodně neprohloupíte a budete vypadat stylově. Limitovaná edice zboží Nike Air Max 90 Leather True White/ True White EUR 44 za akční cenu 3790 Kč.

Katalogové číslo: 676556867703 Kategorie:

Popis

Popis

NIKE AIR MAX 90 
Ahoj! Abych se představila, jsem jedna z vůbec nejikoničtějších tenisek v historii. Jmenuju se Nike Air Max 90 a než se mě rozhodneš pořídit, řekla jsem si, že ti o sobě na začátek něco málo povím.
Moje historie 
Jsem druhá nejstarší teniska z rodiny Air Max. Jak napovídá mé příjmení, narodila jsem se v roce 1990, jako výsledek práce legendárního designéra, kterým je Tinker Hatfield. Moje zvětšená vzduchová bublina, známá jako Air Sole, se od samého počátku stala extrémně populární, a tak došlo k tomu, že jsem se stala tak trochu trendsetterkou. Mít tehdy Instagram, řekla bych, že jsem vůbec jeden z nějvětších influencerů. Potvrzuje i to i web Fashionbeats, podle kterého jsem se stala vzorem pro další dekádu nových inovací a zůstalo to tak i dodnes.
Kdo mě nosí ?
Díky mému pohodlí a skvělému odpružení, které je kombinované s tlumením dopadu, jsem od narození populární mezi sportovci. Na druhou stranu, tím, že jsem se stala i tak trochu módní ikonou, z běžeckých oválů jsem se velmi rychle dostala i na chodníky i mezi celebrity ako Rita Ora, Rick Ross. 

S čím ladím?
Tady to nechám čistě na tobě. Prošla jsem vážně vším možným, takže jsem zvyklá na spoustu stylingů. Kdo ale ví, třeba právě ten tvůj bude nejoriginálnější!
Tak a už se známe. To je ideální stav pro to, abych mohla jít k tobě domů, nebo ne?

. Nike Air Max 90 Leather True White/ True White EUR 44 koupíte za 3790 Kč.

Nike Air Max 90 Leather True White/ True White EUR 44

Nike Air Max 90 Leather True White/ True White EUR 44. Neváhejte a nakupte Nike Air Max 90 Leather True White/ True White EUR 44, dokud máme zboží skladem. U nás se zboží dlouho neohřeje. Podívejte se na další produkty z kategorie Pánské tenisky a boty.

Koupit za akční cenu 3790 Kč

Doplňující informace

Další informace

barva

Brand

Brand

Nike

Značka Nike je významnou americkou společností vyrábějící převážně sportovní obuv, oblečení, doplňky a potřeby. Má obrovské zkušenosti a celosvětovou působnost. Sídlí v americkém Oregonu a u jejího zrodu stáli atlet Philip Knight a jeho trenér Bill Bowerman. Logo bylo navrženo studentkou grafiky na portlandské univerzitě Carolyn Davidson a představuje křídlo řeckých bohů. Dnes jej zná asi každý, stejně jako produkty této firmy. Inovativní, vysoce kvalitní, funkční materiály, komfort a pohodlí při pohybu, to je jen zlomek toho, co vám může značka Nike nabídnout.