Brands:Nike

Nike Air Max 95 White/ Black-Black EUR 42

4 590 

Kvalitní Nike Air Max 95 White/ Black-Black EUR 42 za skvělou cenu 4590 Kč. Nákupem značky Nike rozhodně neprohloupíte a budete vypadat stylově. Limitovaná edice zboží Nike Air Max 95 White/ Black-Black EUR 42 za akční cenu 4590 Kč.

Katalogové číslo: 887225022266 Kategorie:

Popis

Popis

Nike Air Max 95
Ahoj, jmenuju se Nike Air Max 95. Říkala jsem si, že ještě než mě uložíš do svého botníku, něco ti o sobě na začátek povím.
Moje historie 
Jak naznačuje můj název, na svět jsem přišla v roce 1995. Tenkrát mě stvořil můj designér Sergio Lozano. Inspiraci pro můj vzhled vzal z tvého, respektive z lidského tělo. Proto na mě třeba najdeš tolik vrstev, které symbolizují svalová vlákna.
Kdo mě nosí ?
V době mého příchodu na svět hodně frčely tenisky na basket, a právě já jsem jim měla být protiváhou jako další revoluční teniska na běhání. A podle Hypebeast se mi to i povedlo! Takže jestli běháš, budeme si určitě rozumět. Někdy je ale i lepší trošku povolit, takže s tebou klidně půjdu i na procházku nebo do města s kámošema! Co se týče celebrit, tak tam jsem zabodovala u jmen jako Chris Brown, Sophie Turner nebo Drake.

S čím ladím?
Jsem sportovní typ, takže cokoliv, v čem se dá dobře hýbat mi vyhovuje! Nechci ti ale úplně přikazovat, co nosit. Vždyť přece když už si plánuješ objednat mě, nemusím se ani trochu bát o tvůj vkus!
Tak to bylo něco málo o mně. Teď už víš, do čeho se mnou jdeš!

. Nike Air Max 95 White/ Black-Black EUR 42 koupíte za 4590 Kč.

Nike Air Max 95 White/ Black-Black EUR 42

Nike Air Max 95 White/ Black-Black EUR 42. Neváhejte a nakupte Nike Air Max 95 White/ Black-Black EUR 42, dokud máme zboží skladem. U nás se zboží dlouho neohřeje. Podívejte se na další produkty z kategorie Pánské tenisky a boty.

Koupit za akční cenu 4590 Kč

Doplňující informace

Další informace

barva

Brand

Brand

Nike

Značka Nike je významnou americkou společností vyrábějící převážně sportovní obuv, oblečení, doplňky a potřeby. Má obrovské zkušenosti a celosvětovou působnost. Sídlí v americkém Oregonu a u jejího zrodu stáli atlet Philip Knight a jeho trenér Bill Bowerman. Logo bylo navrženo studentkou grafiky na portlandské univerzitě Carolyn Davidson a představuje křídlo řeckých bohů. Dnes jej zná asi každý, stejně jako produkty této firmy. Inovativní, vysoce kvalitní, funkční materiály, komfort a pohodlí při pohybu, to je jen zlomek toho, co vám může značka Nike nabídnout.