Brands:Nike

Nike Air Max Tailwind IV White/ Volt-Black-Aloe Verde EUR 47

3 000 

Kvalitní Nike Air Max Tailwind IV White/ Volt-Black-Aloe Verde EUR 47 za skvělou cenu 3000 Kč. Nákupem značky Nike rozhodně neprohloupíte a budete vypadat stylově. Limitovaná edice zboží Nike Air Max Tailwind IV White/ Volt-Black-Aloe Verde EUR 47 za akční cenu 3000 Kč.

Katalogové číslo: 192499387684 Kategorie:

Popis

Popis

. Nike Air Max Tailwind IV White/ Volt-Black-Aloe Verde EUR 47 koupíte za 3000 Kč.

Nike Air Max Tailwind IV White/ Volt-Black-Aloe Verde EUR 47

Nike Air Max Tailwind IV White/ Volt-Black-Aloe Verde EUR 47. Neváhejte a nakupte Nike Air Max Tailwind IV White/ Volt-Black-Aloe Verde EUR 47, dokud máme zboží skladem. U nás se zboží dlouho neohřeje. Podívejte se na další produkty z kategorie Pánské tenisky a boty.

Koupit za akční cenu 3000 Kč

Doplňující informace

Další informace

barva

Brand

Brand

Nike

Značka Nike je významnou americkou společností vyrábějící převážně sportovní obuv, oblečení, doplňky a potřeby. Má obrovské zkušenosti a celosvětovou působnost. Sídlí v americkém Oregonu a u jejího zrodu stáli atlet Philip Knight a jeho trenér Bill Bowerman. Logo bylo navrženo studentkou grafiky na portlandské univerzitě Carolyn Davidson a představuje křídlo řeckých bohů. Dnes jej zná asi každý, stejně jako produkty této firmy. Inovativní, vysoce kvalitní, funkční materiály, komfort a pohodlí při pohybu, to je jen zlomek toho, co vám může značka Nike nabídnout.