Brands:Nike

Nike NRG ACG Goretex Jacket Black/ Anthracite XXL

9 690 

Kvalitní Nike NRG ACG Goretex Jacket Black/ Anthracite XXL za skvělou cenu 9690 Kč. Nákupem značky Nike rozhodně neprohloupíte a budete vypadat stylově. Limitovaná edice zboží Nike NRG ACG Goretex Jacket Black/ Anthracite XXL za akční cenu 9690 Kč.

Katalogové číslo: 193153315159 Kategorie:

Popis

Popis

. Nike NRG ACG Goretex Jacket Black/ Anthracite XXL koupíte za 9690 Kč.

Nike NRG ACG Goretex Jacket Black/ Anthracite XXL

Nike NRG ACG Goretex Jacket Black/ Anthracite XXL. Neváhejte a nakupte Nike NRG ACG Goretex Jacket Black/ Anthracite XXL, dokud máme zboží skladem. U nás se zboží dlouho neohřeje. Podívejte se na další produkty z kategorie Bundy.

Koupit za akční cenu 9690 Kč

Doplňující informace

Další informace

barva

Brand

Brand

Nike

Značka Nike je významnou americkou společností vyrábějící převážně sportovní obuv, oblečení, doplňky a potřeby. Má obrovské zkušenosti a celosvětovou působnost. Sídlí v americkém Oregonu a u jejího zrodu stáli atlet Philip Knight a jeho trenér Bill Bowerman. Logo bylo navrženo studentkou grafiky na portlandské univerzitě Carolyn Davidson a představuje křídlo řeckých bohů. Dnes jej zná asi každý, stejně jako produkty této firmy. Inovativní, vysoce kvalitní, funkční materiály, komfort a pohodlí při pohybu, to je jen zlomek toho, co vám může značka Nike nabídnout.