Brands:Nike

Nike React Sertu Club Gold/ Black-Wheat-Bright Ceramic EUR 43

3 790 

Kvalitní Nike React Sertu Club Gold/ Black-Wheat-Bright Ceramic EUR 43 za skvělou cenu 3790 Kč. Nákupem značky Nike rozhodně neprohloupíte a budete vypadat stylově. Limitovaná edice zboží Nike React Sertu Club Gold/ Black-Wheat-Bright Ceramic EUR 43 za akční cenu 3790 Kč.

Katalogové číslo: 193145484573 Kategorie:

Popis

Popis

. Nike React Sertu Club Gold/ Black-Wheat-Bright Ceramic EUR 43 koupíte za 3790 Kč.

Nike React Sertu Club Gold/ Black-Wheat-Bright Ceramic EUR 43

Nike React Sertu Club Gold/ Black-Wheat-Bright Ceramic EUR 43. Neváhejte a nakupte Nike React Sertu Club Gold/ Black-Wheat-Bright Ceramic EUR 43, dokud máme zboží skladem. U nás se zboží dlouho neohřeje. Podívejte se na další produkty z kategorie Pánské tenisky a boty.

Koupit za akční cenu 3790 Kč

Doplňující informace

Další informace

barva

Brand

Brand

Nike

Značka Nike je významnou americkou společností vyrábějící převážně sportovní obuv, oblečení, doplňky a potřeby. Má obrovské zkušenosti a celosvětovou působnost. Sídlí v americkém Oregonu a u jejího zrodu stáli atlet Philip Knight a jeho trenér Bill Bowerman. Logo bylo navrženo studentkou grafiky na portlandské univerzitě Carolyn Davidson a představuje křídlo řeckých bohů. Dnes jej zná asi každý, stejně jako produkty této firmy. Inovativní, vysoce kvalitní, funkční materiály, komfort a pohodlí při pohybu, to je jen zlomek toho, co vám může značka Nike nabídnout.