Brands:Nike

Nike Sportswear Down Fill Jacket Black/ Black XXL

5 190 

Kvalitní Nike Sportswear Down Fill Jacket Black/ Black XXL za skvělou cenu 5190 Kč. Nákupem značky Nike rozhodně neprohloupíte a budete vypadat stylově. Limitovaná edice zboží Nike Sportswear Down Fill Jacket Black/ Black XXL za akční cenu 5190 Kč.

Katalogové číslo: 193656260154 Kategorie:

Popis

Popis

. Nike Sportswear Down Fill Jacket Black/ Black XXL koupíte za 5190 Kč.

Nike Sportswear Down Fill Jacket Black/ Black XXL

Nike Sportswear Down Fill Jacket Black/ Black XXL. Neváhejte a nakupte Nike Sportswear Down Fill Jacket Black/ Black XXL, dokud máme zboží skladem. U nás se zboží dlouho neohřeje. Podívejte se na další produkty z kategorie Bundy.

Koupit za akční cenu 5190 Kč

Doplňující informace

Další informace

barva

Brand

Brand

Nike

Značka Nike je významnou americkou společností vyrábějící převážně sportovní obuv, oblečení, doplňky a potřeby. Má obrovské zkušenosti a celosvětovou působnost. Sídlí v americkém Oregonu a u jejího zrodu stáli atlet Philip Knight a jeho trenér Bill Bowerman. Logo bylo navrženo studentkou grafiky na portlandské univerzitě Carolyn Davidson a představuje křídlo řeckých bohů. Dnes jej zná asi každý, stejně jako produkty této firmy. Inovativní, vysoce kvalitní, funkční materiály, komfort a pohodlí při pohybu, to je jen zlomek toho, co vám může značka Nike nabídnout.