Brands:Nike

Nike Sportswear Tech Pack Synthetic-Fill Jacket Black S

3 534 

Kvalitní Nike Sportswear Tech Pack Synthetic-Fill Jacket Black S za skvělou cenu 3534 Kč. Nákupem značky Nike rozhodně neprohloupíte a budete vypadat stylově. Limitovaná edice zboží Nike Sportswear Tech Pack Synthetic-Fill Jacket Black S za akční cenu 3534 Kč.

Katalogové číslo: 883418490751 Kategorie:

Popis

Popis

. Nike Sportswear Tech Pack Synthetic-Fill Jacket Black S koupíte za 3534 Kč.

Nike Sportswear Tech Pack Synthetic-Fill Jacket Black S

Nike Sportswear Tech Pack Synthetic-Fill Jacket Black S. Neváhejte a nakupte Nike Sportswear Tech Pack Synthetic-Fill Jacket Black S, dokud máme zboží skladem. U nás se zboží dlouho neohřeje. Podívejte se na další produkty z kategorie Bundy.

Koupit za akční cenu 3534 Kč

Doplňující informace

Další informace

barva

Brand

Brand

Nike

Značka Nike je významnou americkou společností vyrábějící převážně sportovní obuv, oblečení, doplňky a potřeby. Má obrovské zkušenosti a celosvětovou působnost. Sídlí v americkém Oregonu a u jejího zrodu stáli atlet Philip Knight a jeho trenér Bill Bowerman. Logo bylo navrženo studentkou grafiky na portlandské univerzitě Carolyn Davidson a představuje křídlo řeckých bohů. Dnes jej zná asi každý, stejně jako produkty této firmy. Inovativní, vysoce kvalitní, funkční materiály, komfort a pohodlí při pohybu, to je jen zlomek toho, co vám může značka Nike nabídnout.