Brands:Nike

Nike W Shox TL White/ Black-Luminous Green-Bright Violet EUR 40.5

3 647 

Kvalitní Nike W Shox TL White/ Black-Luminous Green-Bright Violet EUR 40.5 za skvělou cenu 3647 Kč. Nákupem značky Nike rozhodně neprohloupíte a budete vypadat stylově. Limitovaná edice zboží Nike W Shox TL White/ Black-Luminous Green-Bright Violet EUR 40.5 za akční cenu 3647 Kč.

Katalogové číslo: 193145478947 Kategorie:

Popis

Popis

. Nike W Shox TL White/ Black-Luminous Green-Bright Violet EUR 40.5 koupíte za 3647 Kč.

Nike W Shox TL White/ Black-Luminous Green-Bright Violet EUR 40.5

Nike W Shox TL White/ Black-Luminous Green-Bright Violet EUR 40.5. Neváhejte a nakupte Nike W Shox TL White/ Black-Luminous Green-Bright Violet EUR 40.5, dokud máme zboží skladem. U nás se zboží dlouho neohřeje. Podívejte se na další produkty z kategorie Dámské tenisky a boty.

Koupit za akční cenu 3647 Kč

Doplňující informace

Další informace

barva

Brand

Brand

Nike

Značka Nike je významnou americkou společností vyrábějící převážně sportovní obuv, oblečení, doplňky a potřeby. Má obrovské zkušenosti a celosvětovou působnost. Sídlí v americkém Oregonu a u jejího zrodu stáli atlet Philip Knight a jeho trenér Bill Bowerman. Logo bylo navrženo studentkou grafiky na portlandské univerzitě Carolyn Davidson a představuje křídlo řeckých bohů. Dnes jej zná asi každý, stejně jako produkty této firmy. Inovativní, vysoce kvalitní, funkční materiály, komfort a pohodlí při pohybu, to je jen zlomek toho, co vám může značka Nike nabídnout.