Brands:Nike

Nike Wmns Air Max 1 Black/ White EUR 40

2 800 

Kvalitní Nike Wmns Air Max 1 Black/ White EUR 40 za skvělou cenu 2800 Kč. Nákupem značky Nike rozhodně neprohloupíte a budete vypadat stylově. Limitovaná edice zboží Nike Wmns Air Max 1 Black/ White EUR 40 za akční cenu 2800 Kč.

Katalogové číslo: 192499411594 Kategorie:

Popis

Popis

. Nike Wmns Air Max 1 Black/ White EUR 40 koupíte za 2800 Kč.

Nike Wmns Air Max 1 Black/ White EUR 40

Nike Wmns Air Max 1 Black/ White EUR 40. Neváhejte a nakupte Nike Wmns Air Max 1 Black/ White EUR 40, dokud máme zboží skladem. U nás se zboží dlouho neohřeje. Podívejte se na další produkty z kategorie Dámské tenisky a boty.

Koupit za akční cenu 2800 Kč

Doplňující informace

Další informace

barva

Brand

Brand

Nike

Značka Nike je významnou americkou společností vyrábějící převážně sportovní obuv, oblečení, doplňky a potřeby. Má obrovské zkušenosti a celosvětovou působnost. Sídlí v americkém Oregonu a u jejího zrodu stáli atlet Philip Knight a jeho trenér Bill Bowerman. Logo bylo navrženo studentkou grafiky na portlandské univerzitě Carolyn Davidson a představuje křídlo řeckých bohů. Dnes jej zná asi každý, stejně jako produkty této firmy. Inovativní, vysoce kvalitní, funkční materiály, komfort a pohodlí při pohybu, to je jen zlomek toho, co vám může značka Nike nabídnout.