Brands:Nike

Nike Zoom Pegasus Turbo BETRUE Anthracite/ Black-Dark Grey-White EUR 45.5

3 680 

Kvalitní Nike Zoom Pegasus Turbo BETRUE Anthracite/ Black-Dark Grey-White EUR 45.5 za skvělou cenu 3680 Kč. Nákupem značky Nike rozhodně neprohloupíte a budete vypadat stylově. Limitovaná edice zboží Nike Zoom Pegasus Turbo BETRUE Anthracite/ Black-Dark Grey-White EUR 45.5 za akční cenu 3680 Kč.

Katalogové číslo: 193151047526 Kategorie:

Popis

Popis

. Nike Zoom Pegasus Turbo BETRUE Anthracite/ Black-Dark Grey-White EUR 45.5 koupíte za 3680 Kč.

Nike Zoom Pegasus Turbo BETRUE Anthracite/ Black-Dark Grey-White EUR 45.5

Nike Zoom Pegasus Turbo BETRUE Anthracite/ Black-Dark Grey-White EUR 45.5. Neváhejte a nakupte Nike Zoom Pegasus Turbo BETRUE Anthracite/ Black-Dark Grey-White EUR 45.5, dokud máme zboží skladem. U nás se zboží dlouho neohřeje. Podívejte se na další produkty z kategorie Pánské tenisky a boty.

Koupit za akční cenu 3680 Kč

Doplňující informace

Další informace

barva

Brand

Brand

Nike

Značka Nike je významnou americkou společností vyrábějící převážně sportovní obuv, oblečení, doplňky a potřeby. Má obrovské zkušenosti a celosvětovou působnost. Sídlí v americkém Oregonu a u jejího zrodu stáli atlet Philip Knight a jeho trenér Bill Bowerman. Logo bylo navrženo studentkou grafiky na portlandské univerzitě Carolyn Davidson a představuje křídlo řeckých bohů. Dnes jej zná asi každý, stejně jako produkty této firmy. Inovativní, vysoce kvalitní, funkční materiály, komfort a pohodlí při pohybu, to je jen zlomek toho, co vám může značka Nike nabídnout.