Brands:Nike

NikeLab x Undercover Hoodie White XS

3 790 

Kvalitní NikeLab x Undercover Hoodie White XS za skvělou cenu 3790 Kč. Nákupem značky Nike rozhodně neprohloupíte a budete vypadat stylově. Limitovaná edice zboží NikeLab x Undercover Hoodie White XS za akční cenu 3790 Kč.

Katalogové číslo: 193148813158 Kategorie:

Popis

Popis

. NikeLab x Undercover Hoodie White XS koupíte za 3790 Kč.

NikeLab x Undercover Hoodie White XS

NikeLab x Undercover Hoodie White XS. Neváhejte a nakupte NikeLab x Undercover Hoodie White XS, dokud máme zboží skladem. U nás se zboží dlouho neohřeje. Podívejte se na další produkty z kategorie Mikiny a svetry.

Koupit za akční cenu 3790 Kč

Doplňující informace

Další informace

barva

Brand

Brand

Nike

Značka Nike je významnou americkou společností vyrábějící převážně sportovní obuv, oblečení, doplňky a potřeby. Má obrovské zkušenosti a celosvětovou působnost. Sídlí v americkém Oregonu a u jejího zrodu stáli atlet Philip Knight a jeho trenér Bill Bowerman. Logo bylo navrženo studentkou grafiky na portlandské univerzitě Carolyn Davidson a představuje křídlo řeckých bohů. Dnes jej zná asi každý, stejně jako produkty této firmy. Inovativní, vysoce kvalitní, funkční materiály, komfort a pohodlí při pohybu, to je jen zlomek toho, co vám může značka Nike nabídnout.