Brands:Puma

Puma Trailfox Overland Galaxy Blue-Blue Turquoise EUR 44

3 590 

Kvalitní Puma Trailfox Overland Galaxy Blue-Blue Turquoise EUR 44 za skvělou cenu 3590 Kč. Nákupem značky Puma rozhodně neprohloupíte a budete vypadat stylově. Limitovaná edice zboží Puma Trailfox Overland Galaxy Blue-Blue Turquoise EUR 44 za akční cenu 3590 Kč.

Katalogové číslo: 4060979862067 Kategorie:

Popis

Popis

. Puma Trailfox Overland Galaxy Blue-Blue Turquoise EUR 44 koupíte za 3590 Kč.

Puma Trailfox Overland Galaxy Blue-Blue Turquoise EUR 44

Puma Trailfox Overland Galaxy Blue-Blue Turquoise EUR 44. Neváhejte a nakupte Puma Trailfox Overland Galaxy Blue-Blue Turquoise EUR 44, dokud máme zboží skladem. U nás se zboží dlouho neohřeje. Podívejte se na další produkty z kategorie Pánské tenisky a boty.

Koupit za akční cenu 3590 Kč

Doplňující informace

Další informace

barva

Brand

Brand

Puma

Sportovní německá značka Puma se specializuje na výrobu sportovního oblečení, obuvi, doplňků a vybaven. Byla založena Rudolfem Dasslerem jako výrobce fotbalové obuvi a sponzorovala mnoho významných fotbalistů, jako třeba Didier Deschamps, Diego Maradona, Eusébio, Enzo Francescoli, Gianluigi Buffon, Johan Cruijff, Lothar Matthäus, Kenny Dalglish nebo Pelé a sponzoruje i národní fotbalové týmy. Jde o jednoho z největších celosvětových prodejců sportovní obuvi a dalšího vybavení pro sport. Kromě bot a oblečení Puma jsou v kolekcích i kabelky a tašky.