Reebok Classics x Pyer Moss Franchise Hoodie Black L

3 143 

Kvalitní Reebok Classics x Pyer Moss Franchise Hoodie Black L za skvělou cenu 3143 Kč. Nákupem značky Reebok Classic rozhodně neprohloupíte a budete vypadat stylově. Limitovaná edice zboží Reebok Classics x Pyer Moss Franchise Hoodie Black L za akční cenu 3143 Kč.

Katalogové číslo: 4062058397613 Kategorie:

Popis

Popis

. Reebok Classics x Pyer Moss Franchise Hoodie Black L koupíte za 3143 Kč.

Reebok Classics x Pyer Moss Franchise Hoodie Black L

Reebok Classics x Pyer Moss Franchise Hoodie Black L. Neváhejte a nakupte Reebok Classics x Pyer Moss Franchise Hoodie Black L, dokud máme zboží skladem. U nás se zboží dlouho neohřeje. Podívejte se na další produkty z kategorie Mikiny a svetry.

Koupit za akční cenu 3143 Kč

Doplňující informace

Další informace

barva

Brand

Brand

Reebok Classic

Celosvětově velmi známá a proslulá sportovní značka Reebok byla založena v roce 1895 jako společnost J.W. Foster and Sons pro výrobu běžecké obuvi. Název Reebok značka zvolila až v roce 1960 a odvozuje se z názvu africké antilopy či gazely, zvané rhebok. Kromě běžeckých bot se dnes prostřednictvím Reebok Classic této jedinečné značky zaměřené na celou škálu sportovních modelů oblečení i módních doplňků vyrábí produkty určené pro muže i ženy. Hodí se pro profesionální sportovce i běžné vyznavače sportu a pohybu.