Reebok x Pyer Moss Trail Fury Black/ Blackly/ Autyel EUR 44

6 190 

Kvalitní Reebok x Pyer Moss Trail Fury Black/ Blackly/ Autyel EUR 44 za skvělou cenu 6190 Kč. Nákupem značky Reebok Classic rozhodně neprohloupíte a budete vypadat stylově. Limitovaná edice zboží Reebok x Pyer Moss Trail Fury Black/ Blackly/ Autyel EUR 44 za akční cenu 6190 Kč.

Katalogové číslo: 4062052301036 Kategorie:

Popis

Popis

. Reebok x Pyer Moss Trail Fury Black/ Blackly/ Autyel EUR 44 koupíte za 6190 Kč.

Reebok x Pyer Moss Trail Fury Black/ Blackly/ Autyel EUR 44

Reebok x Pyer Moss Trail Fury Black/ Blackly/ Autyel EUR 44. Neváhejte a nakupte Reebok x Pyer Moss Trail Fury Black/ Blackly/ Autyel EUR 44, dokud máme zboží skladem. U nás se zboží dlouho neohřeje. Podívejte se na další produkty z kategorie Pánské tenisky a boty.

Koupit za akční cenu 6190 Kč

Doplňující informace

Další informace

barva

Brand

Brand

Reebok Classic

Celosvětově velmi známá a proslulá sportovní značka Reebok byla založena v roce 1895 jako společnost J.W. Foster and Sons pro výrobu běžecké obuvi. Název Reebok značka zvolila až v roce 1960 a odvozuje se z názvu africké antilopy či gazely, zvané rhebok. Kromě běžeckých bot se dnes prostřednictvím Reebok Classic této jedinečné značky zaměřené na celou škálu sportovních modelů oblečení i módních doplňků vyrábí produkty určené pro muže i ženy. Hodí se pro profesionální sportovce i běžné vyznavače sportu a pohybu.