Smart náramky a hodinky jsou hodně populární. Jenže až doposud byly většinou k dostání jen ve sportovním stylu, s gumovými řemínky a digitálními číslicemi. Teď je to konečně jinak. Švédská značka Kronaby přišla s hodinkami, které moderní technologie spojují s nadčasovým a reprezentativním vzhledem. Jejich elegantní design si zamilujete stejně tak moc, jako jejich smart funkce. Teď je můžete sobě nebo jako perfektní dárek pořídit za výhodnou cenu v e-shopu BigBrands.cz.
Chytré hodinky Kronaby, nebo jak by řekli oni „smartklocka“, mají hned několik klíčových předností. Na první pohled je to design. Tady se nešetřilo ani na ušlechtilých materiálech, ani na práci specialistů. Ciferníky v tradičních odstínech černé, kovově modré či matně stříbrné jsou doplněny klasickými ručičkami. Vzhled hodinek Kronaby, vyrobených z oceli, byl oceněn v magazínech jako je Vogue, precizního provedení a následného úspěchu si všiml i časopis Forbes. Safírová sklíčka, která ciferníky zakrývají, jsou téměř nezničitelná a mají antireflexní úpravu. Nekompromisní dílenské zpracování zajistilo voděodolnost až do hloubky 100 metrů.

Hodinky s chytrými notifikacemi

Jen stoprocentní design by však k naprosté výjimečnosti nestačil. Síla smart řady Kronaby se plně projeví po snadném propojení s aplikací v chytrém telefonu, samozřejmě dostupnou pro systémy Android a iOS. Hodinky následně umí upozorňovat na to, co nechcete zmeškat. Notifikace jsou nastavitelné tak, že decentní zavibrování nastává pouze u událostí, u kterých si to přejete. Ve světě, který si neustále žádá vaši pozornost, si zasloužíte zařízení, které dokáže nerušit a hovory odmítat jedním tlačítkem. Plně přizpůsobitelné notifikace jsou k dispozici nejen pro hovory, ale také pro zprávy a události z aplikací Facebook, Instagram, Messenger, WhatsApp, Skype, Gmail, Viber, Snapchat a dalších. Obslužná Kronaby aplikace je intuitivní a vše v ní nastavíte jen pár tahy prstem, včetně pro vás důležitých lidí, od kterých chcete v danou chvíli v hodinkách přijímat notifikace.

Množství funkcí v klasickém vzhledu

To však není vše, co chytré a elegantní hodinky Kronaby umí. Vždy ukazují aktuální čas, takže už můžete při cestování pustit z hlavy časové zóny a letní čas. Jejich budík vzbudí jen vás, ne celý dům. Pokud občas někde zapomenete telefon, hodinky ho ihned lokalizují a pomůžou vám ho najít. A funguje to i naopak, z aplikace v telefonu se dozvíte, kde jste nejpravděpodobněji odložili hodinky. Trendy jsou fit funkcionality, například upozornění na příliš dlouhé sezení, samozřejmě deaktivovatelné, nebo počítání kroků. Milovníci hudby využijí ovládání přehrávače. Dokonalá selfie, rodinné portréty a hravé momentky s přáteli zajistí aktivace spouště fotoaparátu. Hodit se může také zapamatování místa, pokud někde často bloudíte a potřebujete vlastní orientační bod. Je toho zkrátka spousta.

Kompletní nabídka Kronaby a dalších bestsellerů

Má to nějaký háček? Nemá! Hodinky Kronaby mají zabudovanou baterii s výdrží až dva roky, takže nejsou gadgetem, který by vás bavil jen do prvního hledání nabíječky. Vzato kolem dokola, tuhle vychytávku musí mít každý, kdo touží po kvalitních a krásných věcech, které spojují tradici a 21. století. Kupte je na adrese BigBrands.cz a máte jistotu výběru z dámských i pánských provedení všech modelů z designových řad Kronaby Sekel, Kronaby Apex, Kronaby Nord a Kronaby Carat. Nechybí ani kompatibilní řemínky. Slušet vám budou kovové pásky i řemínky z pravé italské kůže.
A když už v nakupování budete, nechte se pozvat také na ostatní sortiment BigBrands.cz. Módu, doplňky, šperky, kosmetiku a atraktivní vybavení domácnosti zde zakoupíte od prověřených značek a za skvělé ceny, často se slevou až 85 %. Kampaně unikátních kolekcí, které jinde v ČR nekoupíte, jsou časově omezené!