Brands:Timberland

Timberland Splitrock Mid Hiker Black Full Grain EUR 41

3 990 

Kvalitní Timberland Splitrock Mid Hiker Black Full Grain EUR 41 za skvělou cenu 3990 Kč. Nákupem značky Timberland rozhodně neprohloupíte a budete vypadat stylově. Limitovaná edice zboží Timberland Splitrock Mid Hiker Black Full Grain EUR 41 za akční cenu 3990 Kč.

Katalogové číslo: 190852558894 Kategorie:

Popis

Popis

. Timberland Splitrock Mid Hiker Black Full Grain EUR 41 koupíte za 3990 Kč.

Timberland Splitrock Mid Hiker Black Full Grain EUR 41

Timberland Splitrock Mid Hiker Black Full Grain EUR 41. Neváhejte a nakupte Timberland Splitrock Mid Hiker Black Full Grain EUR 41, dokud máme zboží skladem. U nás se zboží dlouho neohřeje. Podívejte se na další produkty z kategorie Pánské tenisky a boty.

Koupit za akční cenu 3990 Kč

Doplňující informace

Další informace

barva

Brand

Brand

Timberland

Značka Timberland vznikla v roce 1952. Zakladatelem je Nathan Swartz, který koupil polovinu obuvnické společnosti Abington Shoe Company v Massachusetts. O tři roky později přišly na trh jeho první, ručně šité boty. Výroba se neustále zdokonaluje a jejich nepromokavé boty pod názvem Timberland, které přišly na trh v roce 1973, mají velký úspěch. Obuv s garancí waterproof Timberland využívají zejména sportovci, cestovatelé, horolezci, ale i celebrity, jako Rihanna, Kanye West nebo Tom Cruise. Prvotřídní kvalita této obuvi rozhodně stojí za vyzkoušení.