Under Armour HOVR Phantom SE Black/ Onyx White/ Black EUR 42.5

2 650 

Kvalitní Under Armour HOVR Phantom SE Black/ Onyx White/ Black EUR 42.5 za skvělou cenu 2650 Kč. Nákupem značky Under Armour rozhodně neprohloupíte a budete vypadat stylově. Limitovaná edice zboží Under Armour HOVR Phantom SE Black/ Onyx White/ Black EUR 42.5 za akční cenu 2650 Kč.

Katalogové číslo: 192564877751 Kategorie:

Popis

Popis

. Under Armour HOVR Phantom SE Black/ Onyx White/ Black EUR 42.5 koupíte za 2650 Kč.

Under Armour HOVR Phantom SE Black/ Onyx White/ Black EUR 42.5

Under Armour HOVR Phantom SE Black/ Onyx White/ Black EUR 42.5. Neváhejte a nakupte Under Armour HOVR Phantom SE Black/ Onyx White/ Black EUR 42.5, dokud máme zboží skladem. U nás se zboží dlouho neohřeje. Podívejte se na další produkty z kategorie Pánské tenisky a boty.

Koupit za akční cenu 2650 Kč

Doplňující informace

Další informace

barva

Brand

Brand

Under Armour

Stylová sportovní značka Under Armour začala s jednoduchým plánem vytvořit kompresní supertriko, které umožní tělu každého sportovce volně dýchat a přitom regulovat jeho tělesnou teplotu. To se povedlo naprosto dokonale. Bývalý hráč amerického fotbalu Kevin Plank založil značku Under Armour, který se tak stal vynálezcem funkčního oblečení určeného pro sportovce. Značka Under Armour tělo udrží dokonale v suchu a v ideální teplotě během jakékoliv sportovní aktivity. S tímto sportovním oblečením se do toho můžete pustit v plné síle a dát si pořádně do těla.