Under Armour HOVR Phantom SE Canyon Green EUR 47.5

3 790 

Kvalitní Under Armour HOVR Phantom SE Canyon Green EUR 47.5 za skvělou cenu 3790 Kč. Nákupem značky Under Armour rozhodně neprohloupíte a budete vypadat stylově. Limitovaná edice zboží Under Armour HOVR Phantom SE Canyon Green EUR 47.5 za akční cenu 3790 Kč.

Katalogové číslo: 192564893140 Kategorie:

Popis

Popis

. Under Armour HOVR Phantom SE Canyon Green EUR 47.5 koupíte za 3790 Kč.

Under Armour HOVR Phantom SE Canyon Green EUR 47.5

Under Armour HOVR Phantom SE Canyon Green EUR 47.5. Neváhejte a nakupte Under Armour HOVR Phantom SE Canyon Green EUR 47.5, dokud máme zboží skladem. U nás se zboží dlouho neohřeje. Podívejte se na další produkty z kategorie Pánské tenisky a boty.

Koupit za akční cenu 3790 Kč

Doplňující informace

Další informace

barva

Brand

Brand

Under Armour

Stylová sportovní značka Under Armour začala s jednoduchým plánem vytvořit kompresní supertriko, které umožní tělu každého sportovce volně dýchat a přitom regulovat jeho tělesnou teplotu. To se povedlo naprosto dokonale. Bývalý hráč amerického fotbalu Kevin Plank založil značku Under Armour, který se tak stal vynálezcem funkčního oblečení určeného pro sportovce. Značka Under Armour tělo udrží dokonale v suchu a v ideální teplotě během jakékoliv sportovní aktivity. S tímto sportovním oblečením se do toho můžete pustit v plné síle a dát si pořádně do těla.