Under Armour HOVR SLK EVO Black/ Teal Vibe/ Black EUR 47

2 790 

Kvalitní Under Armour HOVR SLK EVO Black/ Teal Vibe/ Black EUR 47 za skvělou cenu 2790 Kč. Nákupem značky Under Armour rozhodně neprohloupíte a budete vypadat stylově. Limitovaná edice zboží Under Armour HOVR SLK EVO Black/ Teal Vibe/ Black EUR 47 za akční cenu 2790 Kč.

Katalogové číslo: 192811323628 Kategorie:

Popis

Popis

. Under Armour HOVR SLK EVO Black/ Teal Vibe/ Black EUR 47 koupíte za 2790 Kč.

Under Armour HOVR SLK EVO Black/ Teal Vibe/ Black EUR 47

Under Armour HOVR SLK EVO Black/ Teal Vibe/ Black EUR 47. Neváhejte a nakupte Under Armour HOVR SLK EVO Black/ Teal Vibe/ Black EUR 47, dokud máme zboží skladem. U nás se zboží dlouho neohřeje. Podívejte se na další produkty z kategorie Pánské tenisky a boty.

Koupit za akční cenu 2790 Kč

Doplňující informace

Další informace

barva

Brand

Brand

Under Armour

Stylová sportovní značka Under Armour začala s jednoduchým plánem vytvořit kompresní supertriko, které umožní tělu každého sportovce volně dýchat a přitom regulovat jeho tělesnou teplotu. To se povedlo naprosto dokonale. Bývalý hráč amerického fotbalu Kevin Plank založil značku Under Armour, který se tak stal vynálezcem funkčního oblečení určeného pro sportovce. Značka Under Armour tělo udrží dokonale v suchu a v ideální teplotě během jakékoliv sportovní aktivity. S tímto sportovním oblečením se do toho můžete pustit v plné síle a dát si pořádně do těla.