Brands:Vans

Vans Old Skool GORE-TEX Navy/ Burgundy EUR 47

2 950 

Kvalitní Vans Old Skool GORE-TEX Navy/ Burgundy EUR 47 za skvělou cenu 2950 Kč. Nákupem značky Vans rozhodně neprohloupíte a budete vypadat stylově. Limitovaná edice zboží Vans Old Skool GORE-TEX Navy/ Burgundy EUR 47 za akční cenu 2950 Kč.

Katalogové číslo: 194113413342 Kategorie:

Popis

Popis

. Vans Old Skool GORE-TEX Navy/ Burgundy EUR 47 koupíte za 2950 Kč.

Vans Old Skool GORE-TEX Navy/ Burgundy EUR 47

Vans Old Skool GORE-TEX Navy/ Burgundy EUR 47. Neváhejte a nakupte Vans Old Skool GORE-TEX Navy/ Burgundy EUR 47, dokud máme zboží skladem. U nás se zboží dlouho neohřeje. Podívejte se na další produkty z kategorie Pánské tenisky a boty.

Koupit za akční cenu 2950 Kč

Doplňující informace

Další informace

barva

Brand

Brand

Vans

Famózní značka VANS vyrábí prvotřídní designovou obuv a oblečení, které se stalo životním stylem. Založil ji Paul Van Doren a původně šlo o klasickou značku bot. Boty VANS zná prostě každý. Jenže jí propadli skateoví nadšenci po celém světě a díky jejím prvotřídním vlastnostem si ji na tolik oblíbili, že se brzy stala vlajkovou lodí skateové obuvi i celé této generace. Značka VANS je synonymem kvality, precizního ušití, prvotřídního designu a obrovského pohodlí, které nebrání v pohybu. Tyhle boty ve vašem botníku prostě nesmí nikdy chybět.