Brands:Vans

Vans Varix WC (Tiny Cheetah) Spicy Orange/ Guacamole EUR 36

2 790 

Kvalitní Vans Varix WC (Tiny Cheetah) Spicy Orange/ Guacamole EUR 36 za skvělou cenu 2790 Kč. Nákupem značky Vans rozhodně neprohloupíte a budete vypadat stylově. Limitovaná edice zboží Vans Varix WC (Tiny Cheetah) Spicy Orange/ Guacamole EUR 36 za akční cenu 2790 Kč.

Katalogové číslo: 193390102819 Kategorie:

Popis

Popis

. Vans Varix WC (Tiny Cheetah) Spicy Orange/ Guacamole EUR 36 koupíte za 2790 Kč.

Vans Varix WC (Tiny Cheetah) Spicy Orange/ Guacamole EUR 36

Vans Varix WC (Tiny Cheetah) Spicy Orange/ Guacamole EUR 36. Neváhejte a nakupte Vans Varix WC (Tiny Cheetah) Spicy Orange/ Guacamole EUR 36, dokud máme zboží skladem. U nás se zboží dlouho neohřeje. Podívejte se na další produkty z kategorie Pánské tenisky a boty.

Koupit za akční cenu 2790 Kč

Doplňující informace

Další informace

barva

Brand

Brand

Vans

Famózní značka VANS vyrábí prvotřídní designovou obuv a oblečení, které se stalo životním stylem. Založil ji Paul Van Doren a původně šlo o klasickou značku bot. Boty VANS zná prostě každý. Jenže jí propadli skateoví nadšenci po celém světě a díky jejím prvotřídním vlastnostem si ji na tolik oblíbili, že se brzy stala vlajkovou lodí skateové obuvi i celé této generace. Značka VANS je synonymem kvality, precizního ušití, prvotřídního designu a obrovského pohodlí, které nebrání v pohybu. Tyhle boty ve vašem botníku prostě nesmí nikdy chybět.